Керамическая черепица von Muller
Керамическая черепица Koramic
Керамическая черепица Terreal
Керамическая черепица Jacobi
Сланец
Кровельная медь
Керамические блоки Porotherm
Кровельные мембраны Dorken
Статьи
Акции

 

 

Керамічна черепиця


Керамічна черепиця (керамическая черепица, рус.) є найбільш відомим і, при цьому, достатньо давно використовуємим покрівельним матеріалом, історія її триває приблизно чотири тисячі років. Саме натуральна черепиця колись використовувалась в часи розквіту Стародавньої Греції та Риму. Трохи згодом вона стала найпопулярнішим будівельним матеріалом Європи: більшість замків королів, принців, а також будинків багатьох знатних купців покривали виключно черепицею.
І понині, керамічна черепиця має багато прихильників з усього світу, у тому числi у Киeвi. Дах, повністю покритий якісної керамікою, зовні виглядає красиво та багато. Натуральну черепицю, до речі, вважають одним із самих довговічних матеріалів для покрівлі, загальний термін її служби – порядка 100 років. З часом, що цікаво, вона зовсім не втрачає краси, а лиш набуває наліт благородної старовини.
Матеріал черепиця – повністю безпечний екологічно. Він вогнестійкий, добре пристосований до різких перепадів температурного режиму, шкідливого ультрафіолетового випромінювання, а також кислотних дощів. Окрім цього, треба відзначити, що черепицею гаситься шум граду або дощу. Вона має достатньо низьку теплопровідність, а також зовсім не накопичує статичну електрику.
Сучасний черепичний дах достатньо повільно нагрівається та остигає, тим самим в будинку створюється максимально сприятливий клімат. Окрім цього, завдяки спеціальному способу укладання Ваша натуральна покрівля ніби «дихає», що повністю забезпечує необхідну кожному будинку вентиляцію підпокрівельного простору.
Треба відзначити, що керамічна черепиця по праву вважається еталоном сучасної архітектурної естетики.
Керамічна черепиця добре підійде для кам’яних, цегляних, а також дерев’яних будівель, для висотних споруд, вона часто застосовується при реконструкції. Але, що недивно, частіше всього вона знаходить застосування при будівництві малоповерхівок.
На Заході у сфері будівництва, а також реконструкції покрівлі, у 86% випадків використовується саме натуральна черепиця. Металочерепиця займає 3%, а різні інші покрівельні матеріали використовують у 11% випадків. Нажаль, наша країна в покрівельній справі йде не європейським шляхом. Мають місце різноманітні упередження щодо використання керамічної черепиці, породжені відсутністю необхідної технічної інформації, а також малим практичним досвідом використання данного матеріалу.
Відомий стереотип про «труднощі» монтажу черепиці виник внаслідок відсутності у наших співвітчизників історичного досвіду її застосування. Внаслідок цього – гостра нестача висококваліфікованих фахівців даної галузі. Багато переваг керамічної черепиці будуть помітні лише за умови професійної кладки, тому слід запрошувати на виконання монтажних робіт виключно досвідчених покрівельників.
Оцінювати ж вартість якогось покрівельного матеріалу правильно, лиш розглядаючи сумарну вартість покрівлі. За умови комплексного розрахунку має враховуватись не одна лиш вартість покриття покрівлі, а й решта її складових. Саме такий підхід дає реальну оцінку сумарної вартості керамічної черепиці.

На главную страницу