Керамическая черепица von Muller
Керамическая черепица Koramic
Керамическая черепица Terreal
Керамическая черепица Jacobi
Сланец
Кровельная медь
Керамические блоки Porotherm
Кровельные мембраны Dorken
Статьи
Акции

 

 

Така різноманітна керамічна черепиця


Сучасна керамічна черепиця(керамическая черепица, рус.) відноситься до недешевих покрівельних матеріалів, але вона, в свою чергу, володіє легко помітними перевагами в порівнянні з багатьма іншими матеріалами, що оказує вельми позитивний вплив на неперервне зростання на неї попиту.
Принципи виробництва керамічної черепиці прекрасно відомі людству вже багато сторічь. За основний матеріал береться проста гончарна глина, яка пізніше ущільнюється та просушується, а вже потім на готову заготівлю при необхідності наносяться різноманітні покриття. Її ліплять її в печі при більшій ніж тисяча градусів температурі.

Завдяки сформованим ізпокон віків традиціям виробництва керамічної черепиці, вона відноситься до натуральних, повністю чистих екологічно видів покрівельних матеріалів. Навіть колір (коричнево-червоний) готових керамічних плиток – натуральний відтінок обпаленої глини. Під час експлуатації на данному покрівельному покритті спеціально утворюються і додаткові темні підпалини, що надають черепиці художній вигляд.
Щоб урізноманітнити зовнішній вигляд, інколи на натуральну черепицю наноситься спеціальний розчин ангоб. Спеціалісти розрізняють блискучий, а також матовий ангоб. Сильний блиск ангобу надає присутність кварця в його складі, колір же залежить від додавання у звичайну глину інших мінеральних добавок. В матовому ангобі кварц, як легко можна здогадатися, відсутній.

Глазур, що складається із глини та різноманітних неорганічних барвників (металічних оксидів, наприклад), використовується також для різнокольорового покриття черепиці. Глазур, після нанесення на поверхню, утворює там спеціальний глянсовий шар, плавлячись при випаленні.
Звичайно, ангобірована черепиця коштує значно більше звичайної черепиці, не маючої покриття, а глазурована - ще дорожче.
В сьогоднішньому асортименті черепиці найпопулярнішою за числом проведення монтажних робіт є замкова (пазова) черепиця, кожен елемент якої оснащений вертикальними та горизонтальним пазами. Саме цим забезпечується надійність стиків, завдяки чому покрівля стає водонепроникною. Рекомендований спеціалістами ухил даху для укладки даних видів черепиці коливається в межах значень 22 - 60 градусів.

Дуже популярний і вид черепиці із назвою «бобровий хвіст», елементи в якій мають плоский профіль та закруглений знизу край плитки. Укладають цю черепицю так, щоб кожен її елемент перекривав стики попередніх двох плиток. Хоча витрати на встановлення черепиці «бобровий хвіст» значні - але даний вид черепиці є незамінним під час укладання її на дахи із складною геометричної форми, а також з куполами та башточками. Середній кут ухилу дахів, рекомендований спеціалістам для покриття такою черепицею, рівен 30 градусам.

В результаті високоякісного монтажу керамічна черепиця майже не пропускає вологи, вона морозостійка, характеризується високою шумоізоляцією та низькою теплопровідністю. Тобто, саме даний вид черепиці допомагає Вам зберегти тепло вдома та добре заощадити на опаленні.

На главную страницу