Керамическая черепица von Muller
Керамическая черепица Koramic
Керамическая черепица Terreal
Керамическая черепица Jacobi
Сланец
Кровельная медь
Керамические блоки Porotherm
Кровельные мембраны Dorken
Статьи
Акции

 

 

О технологіi виробництва керамічной черепицi


При виборі серед різноманітних покрівельних матеріалів нині все частіше стає питання про те, які саме з них максимально будуть відповідати екологічним стандартам, будучи безпечними для здоров'я. Все-таки, в рідній оселі людина проводить майже все життя, тому достатньо важливо слідкувати, щоб використовувані при зведенні будинку матеріали були натуральними. Мабуть, сьогодні найкращий вибір серед десятків видів покрівельних матеріалів – керамічна черепиця(керамическая черепица, русск.).

Технологія виробництва даного матеріалу поділяється на п'ять етапів. Спочатку готується глина. На наступному вона повністю очищується від різних чужорідних домішок, просівається та перемелюється, набуваючи необхідну консистенцію та, звичайно, однорідність. До речі, сучасні технології дозволяють спокійно використовувати глину, що раніше вважалася би практично непридатною. Третій етап виготовлення черепиці – це створення її майбутньої форми за допомогою пресформи чи звичайної формовки. Після цього використовуються сучасні ефективні сушильні технологіїї. Ну а на завершальному етапі вже готова черепиця глазурується чи ангобіруєтся. При глазуруванні вона покривається тонкою «глазуррю», наділяючою черепицю надійними водостійкими властивостями. Після ангобірування черепиця отримує матову, глянсеву, чи матово-глянсову поверхню.

Даний покрівельний матеріал характеризується тривалими строками служби та надійністю. Окрім цього, він вогнестійкий, стійкий до впливу ультрафіолетового випромінювання, значних перепадів температури. Що важливо, черепиця ще й відмінно виглядає. Цікаво, що традиції виробництва цього покрівельного матеріалу налічують приблизно два тисячоліття. Служить же якісна керамічна черепиця понад сто років. І весь цей період вона практично не втрачає відмінних декоративних властивостей.

Небагато інших покрівельних покриттів можуть, подібно черепиці, похвалитися здатністю помітно поглинати шум. Відомо, що в Європі близько 70 відсотків асортименту на ринках покрівельних покриттів займає саме керамічна черепиця. Їй не грозить гниття та вогонь. Окрім цього, черепиця є натуральним громовідводом. Це - прикраса Вашого будинку, за допомогою якої легко можна створити практично будь-які, навіть максимально скалдні конструкції даху, відтворивши гру світлотіні.

Монтаж сучасних видів покрівельної керамічної черепиці нескладний, навіть за умов складних форм даху. Крім того, цей вид черепиці є досить міцним, завдяки чому можливо до мінімум скоротити втрати матеріалу при транспортуванні та його зберіганні.

Будинок з дахом під черепицею - це класика, що перевірена століттями. Це – мабуть, естетичний ідеал серед усіх образів даху. Сучасні архітектори та ландшафтні дизайнери, що недивно, все частіше зупиняють при придбанні покрівельного покриття саме на класичній керамічній черепиці. Ну а величезний ассортимент кольорів надає можливість експериментувати та в будь-який час підбирати найкращий варіант для Вашого фасаду чи ландшафту.

На главную страницу