Керамическая черепица von Muller
Керамическая черепица Koramic
Керамическая черепица Terreal
Керамическая черепица Jacobi
Сланец
Кровельная медь
Керамические блоки Porotherm
Кровельные мембраны Dorken
Статьи
Акции

 

 

Обираємо покрівельний матеріал


Зараз практично кожний будівельний супермаркет, або навіть пропонує нам дуже різноманітний і широчайший асортимент різних покрівельних матеріалів, що різняться між собою фактурою, матеріалом віробництва, рельєфом, кольором, типом монтажу і т.п. Перш за все, недосвідчених покупців приваблює гарна фактура та красивий колір. Безсумнівно, для естетики фасаду вподобані характеристики «зовнішньості» мають помітне значення, проте керуватися, обіраючи кінцеве рішення, бажано не тільки ними. Все-таки, дах – насамперед це частина спорудження, захищаюча увесь будинок.

Звичайно, дахи можуть характеризуватись різноманітними формами, нахилом, окрім цього, безпосередньо під ними перебувають не тільки житлові, але і промислові приміщення. Ці та інші особливості необхідно завжди брати до уваги. Наприклад, звичайне горище є відмінною тепло- та шумоізолюючою "прошаркою", ну а в мансарді, де покрівельні конструкції будуть являтися частиною стін, при невдалому їх виборі запросто може бути надто спекотно чи дуже шумно від того ж дощу чи сильного вітру. Якщо на Вашому даху деякі скати дуже круті, а деякі – куди більш пологі, тоді обраний покрівельний матеріал підходити може, що називається, "з великою натяжкою", так як він потім виявиться практично не застосовним для дуже крутого чи, навпаки, пологого скату.

Безпосередньо сама покрівля, тобто самий верхній захисний шар - неперервно піддається агресивним впливам від середовища. Опади, значна амплітуда температур, висока сонячна радіація, різкий вітер, значне снігове навантаження, різні шкідливі мікроорганізми поступово приводять до помітного її зношування. Перш за все, ушкодження з'являються локально, проте може виявитись так, що просто залатати діру маломожливо – Ваш дах високий та занадто крутий, покриття ж його - "ніжне", тобто виникає потреба у спеціальних майданчиках та сходах, щоб люди могли переміщуватись. Тоді елементарний ремонт миттєво стає головною біллю. Щоб не обростати непотрібними проблемами, варто враховувати як термін служби покрівельного матеріалу, так і якість, його ремонтопридатність та ін.

Прекрасними характеристиками в усіх цих аспектах володіє керамічна черепиця (керамическая черепица,рус.) Завдяки тому, що виробляють її із обпаленої глини, структура цього матеріалу - тверда та пориста, чим її властивості і обумовлюються. Завдяки багатьом мікроскопічним порожнинам саме керамічна черепиця володіє мінімальною тепло- та шумопровідністю. Вона надзвичайно стійка як до шкідливого ультрафіолету, так і до різноманітного біологічного або хімічного впливу середовища. Окрім цього, даний матеріал зовсім не накопичує всередині себе статичної електрики, тому майже нульова вірогідність влучання блискавки у Ваш дах. Тривалість же його служби перевищує сторіччя. Керамічна черепиця володіє шляхетною, естетичною «зовнішністю», не даремно саме вона вважається дуже престижною покрівлею. Монтаж її, в той же час, нескладний, та й підійде вона добре практично до будь-якого виду даху. Наостанок треба відмітити, що цей матеріал чистий екологічно. А різних його кольорів та форм на ринку будматеріалів – величезна кількість.

 

 

На главную страницу